Сеќавање на моите тажни курви

200,00 ден.   Спореди

Во овој роман тој ја слави љубовта на најдуховит начин досега.
Во овој роман тој ја слави љубовта на најдуховит начин досега. Главниот јунак е остарен новинар кој за својот 90-ти роденден решава...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Во овој роман тој ја слави љубовта на најдуховит начин досега.
Во овој роман тој ја слави љубовта на најдуховит начин досега. Главниот јунак е остарен новинар кој за својот 90-ти роденден решава да си подари ноќ исполнета со страст со млада девица. Но во живописната јавна куќа тој - кој никогаш не спиел со жена без да и плати - се вљубува прв пат во својот живот!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка