СЕТ СПИРАЛНИ ДОДАТОЦИ ЗА ДУПЧАЛКА HSS

472,00 ден.   Спореди

Сет од 6 мини додатоци за дупчалка со спирална форма и со обвивка од титаниум-нитрит .


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 472,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сет од 6 мини додатоци за дупчалка со спирална форма и со обвивка од титаниум-нитрит .

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка