СЕТ СО 6 БУРГИИ

767,00 ден.   Спореди

Сет од 6 бургии. Димензиите на дупчињата може да бидат различни, имајќи ги предвид различните дијаметри: M3 = 2.5 mm, M4 = 3.3 mm, M5 = 4.2 mm, M6 = 5.0 mm, M8= 6.8 mm, M10 = 8.5 mm.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сет од 6 бургии. Димензиите на дупчињата може да бидат различни, имајќи ги предвид различните дијаметри: M3 = 2.5 mm, M4 = 3.3 mm, M5 = 4.2 mm, M6 = 5.0 mm, M8= 6.8 mm, M10 = 8.5 mm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка