СЕТ РЕЗЕРВНИ ТВИТЕРИ PIEZO

236,00 ден.   Спореди

Овие твитери се инсталираат многу лесно и произведуваат прекрасен звук! Дијаметарот од само 36 mm овозможува монтирање на секакви акустични позиции. Вграден соодветен блокирачки кондензатор.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 236,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овие твитери се инсталираат многу лесно и произведуваат прекрасен звук! Дијаметарот од само 36 mm овозможува монтирање на секакви акустични позиции. Вграден соодветен блокирачки кондензатор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка