СЕТ ПРИКЛУЧОЦИ VOLTCRAFT SPS5-5W УСБ

767,00 ден.   Спореди

Адаптер SPS5-5W за мобилни телефони, навигациски системи и рачни уреди. Идеален е за патување. Едноставно полнење на Вашите апарати. Поради вклучениот адаптер, уредите што немаат УСБ порт, може да доб...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Адаптер SPS5-5W за мобилни телефони, навигациски системи и рачни уреди. Идеален е за патување. Едноставно полнење на Вашите апарати. Поради вклучениот адаптер, уредите што немаат УСБ порт, може да добиваат струја.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка