СЕТ ОД 8 КОНУСНИ ВРВОВИ HSS

6.962,00 ден.   Спореди

Сет од 8 конусни врвови од 90° HSS и 1/4° дизајн за брзо менување на алат.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.962,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сет од 8 конусни врвови од 90° HSS и 1/4° дизајн за брзо менување на алат.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка