СЕТ ОД 8 АЛАТКИ ЗА ПОЛИРАЊЕ

767,00 ден.   Спореди

Сет од 8 алатки за полирање на електронски уреди, фино изработени фигури, модели, оптика или накит. Носете очила и маски за заштита од прашина!


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сет од 8 алатки за полирање на електронски уреди, фино изработени фигури, модели, оптика или накит. Носете очила и маски за заштита од прашина!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка