СЕТ ОД 7T БУРГИИ

2.596,00 ден.   Спореди

За 6.3 mm (1 / 4 "") според (DIN 3126) за брзо менување на алат.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.596,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За 6.3 mm (1 / 4 "") според (DIN 3126) за брзо менување на алат.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка