Сет од 7 штрафцигери VDI

708,00 ден.   Спореди

Изолиран до 1000 V, Сечила направени од хром-ванадиум-челик


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 708,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Изолиран до 1000 V, Сечила направени од хром-ванадиум-челик

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка