СЕТ ОД 6 МИНИ СПИРАЛНИ БУРГИИ

826,00 ден.   Спореди

Изработени од легура на кобалт за екстра цврстина и загарантиран 10 х поиздржливи.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 826,00 ден.

пред 5 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Изработени од легура на кобалт за екстра цврстина и загарантиран 10 х поиздржливи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка