СЕТ ОД 4 БАТЕРИИ ACCUCELL AAA

708,00 ден.   Спореди

Батерии со висок капацитет и можност за полнење и до 25 пати. При редовно полнење бројот може да се зголеми до 100 пати. Батериите AccuCell се користат веднаш по првото полнење. Идеални за апарати со ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 708,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Батерии со висок капацитет и можност за полнење и до 25 пати. При редовно полнење бројот може да се зголеми до 100 пати. Батериите AccuCell се користат веднаш по првото полнење. Идеални за апарати со мала/средна потрошувачка. Поради високиот внатрешен отпор, сетот батерии не се користи во апарати со висока потрошувачка како дигитални камери, светилки итн. RAM-батериите се полнат само со специјални полначи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка