СЕТ ОД 4 БАТЕРИИ НА ПОЛНЕЊЕ ААА ТИП - NIMH

531,00 ден.   Спореди

Ви ги представуваме Conrad NiMH батериите на полнење со највисок капацитет и перформанс. Производ создаден преку најнова технологија за издржливост за чиј квалитет ви гарантира Conrad. Овие батерии се...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ви ги представуваме Conrad NiMH батериите на полнење со највисок капацитет и перформанс. Производ создаден преку најнова технологија за издржливост за чиј квалитет ви гарантира Conrad. Овие батерии се користат за дигитални камери и останати електронски апарати со висока потрошувачка на струја.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка