СЕТ ОД 36 ДЕЛОВИ 6,3 MM (1/4

3.422,00 ден.   Спореди

Распределбата на силата не е сконцентрирана само на аглите, туку и на страните. Така се штитат деловите од оштетување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.422,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Распределбата на силата не е сконцентрирана само на аглите, туку и на страните. Така се штитат деловите од оштетување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка