СЕТ ОД 20 ДОДАТОЦИ ЗА БОРМАШИНА

2.773,00 ден.   Спореди

Сет од 20 мини додатоци за бормашина за: дупчење, острење, полирање, отстранувачи на рѓа. Погоден за сите типови материјал.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.773,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сет од 20 мини додатоци за бормашина за: дупчење, острење, полирање, отстранувачи на рѓа. Погоден за сите типови материјал.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка