СЕТ ОД 2 ОТСТРАНУВАЧИ НА МУТЕРИ

1.180,00 ден.   Спореди

Сет со две различни големини (20 mm - М10 и 28 mm - М16) за отстранување на мутери кои не може да се разделат.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.180,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сет со две различни големини (20 mm - М10 и 28 mm - М16) за отстранување на мутери кои не може да се разделат.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка