СЕТ ОД 19 БУРГИИ

944,00 ден.   Спореди

Сет од 19 челични бургии тип- HSS-R.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 944,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сет од 19 челични бургии тип- HSS-R.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка