СЕТ ОД 166 КОНЕКТОРИ ЗА КАБЕЛ

1.947,00 ден.   Спореди

Висококвалитетен сет од конектори за мали поправки и продолжување на кабли тип DIN-VDE 0293-308. Во сетот ќе добиете 7 конектори за намалување на дебелината на кабелот со димензии 2:1 и 3:1,како и 4 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.947,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Висококвалитетен сет од конектори за мали поправки и продолжување на кабли тип DIN-VDE 0293-308. Во сетот ќе добиете 7 конектори за намалување на дебелината на кабелот со димензии 2:1 и 3:1,како и 4 конектори - стеги за гарантирана стабилна конекција.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка