СЕТ ОД 13 ДЕЛА VDE-ПРОМЕНЛИВИ СЕЧИЛА

5.074,00 ден.   Спореди

Исклучителен перформанс и квалитет! Одговара на ригорозните безбедносни прописи на DIN EN 60900 стандард - сите сечила рутински се тестираат под 10.000 V. Практичен асортиман за шрафови со дупчиња, со...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.074,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Исклучителен перформанс и квалитет! Одговара на ригорозните безбедносни прописи на DIN EN 60900 стандард - сите сечила рутински се тестираат под 10.000 V. Практичен асортиман за шрафови со дупчиња, со крстест прорез и TORX шрафови. Има автоматско заклучување кое спречува случајно вадење на сечилото, копче за брза и едноставна замена на сечилото и подвижен капак кој може да се стави на сечилото за поголема прецизност.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка