СЕТ ОД 11 ДИСКОВИ ЗА СТРУЖЕЊЕ 2

354,00 ден.   Спореди

Сет од 11 дискови за стружење изработени од силикон карбид. Може да се користат за стружење на метали, челик, железо, камен, порцелан, стакло и керамика.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 354,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сет од 11 дискови за стружење изработени од силикон карбид. Може да се користат за стружење на метали, челик, железо, камен, порцелан, стакло и керамика.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка