СЕТ ОД 11 АЛАТИ

5.074,00 ден.   Спореди

Сет од 11 висококвалитетни алати кои му се потребни на секој кој се занимава со изработување на модели. Цврст челик-веќе нема оштетување на врвовите.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.074,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сет од 11 висококвалитетни алати кои му се потребни на секој кој се занимава со изработување на модели. Цврст челик-веќе нема оштетување на врвовите.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка