СЕТ ОД 10 ДЕЛА- ПРЕЦИЗНИ ШРАФЦИГЕРИ

1.121,00 ден.   Спореди

Точност во работењето и долг век на траење. Месингана дршка. Фиксирање за безбедна работа. Чување во несесер. Компатибилни со држачот брз / сигурен избор за работа во тешко достапни места.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.121,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Точност во работењето и долг век на траење. Месингана дршка. Фиксирање за безбедна работа. Чување во несесер. Компатибилни со држачот брз / сигурен избор за работа во тешко достапни места.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка