СЕТ ОД ТЕРМО-ЦЕВКИ (МАЛИ)

944,00 ден.   Спореди

DERAY® сет од термо-цевки со различни димензии и во различна боја за сите мали поправки. Погодни при ел.поправки и за во лаборатории. Служат и како заштитни обвивки, при поправки и одржување, ел. инст...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 944,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DERAY® сет од термо-цевки со различни димензии и во различна боја за сите мали поправки. Погодни при ел.поправки и за во лаборатории. Служат и како заштитни обвивки, при поправки и одржување, ел. инсталација, моделирање итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка