СЕТ ОД СТЕГИ ЗА КАБЛИ - 200x3.6 T30L OS - ЦРНА

590,00 ден.   Спореди

Стеги за кабел од OS серијата за иновативен развој за зголемување на должината и јачината на прицврстување. Надворешниот дел е изработен од мазни шпицеви за полесно работење. Врвот е значително помал ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Стеги за кабел од OS серијата за иновативен развој за зголемување на должината и јачината на прицврстување. Надворешниот дел е изработен од мазни шпицеви за полесно работење. Врвот е значително помал од сите типови стеги за лесно монтирање и зачувување на простор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка