СЕТ ОД СТЕГИ ЗА КАБЕЛ -140 MM ТИП - TY-RAP - ЦРНИ

3.776,00 ден.   Спореди

Атрактивен сет од пластични стеги за кабел, со метален врв, отпорен на 'рѓа кој гарантира сигурна и лесна работа. Продукт на Ty-Rap® кој ја задржува цврстината и во најнеповолни услови. Пластичните ст...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.776,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Атрактивен сет од пластични стеги за кабел, со метален врв, отпорен на 'рѓа кој гарантира сигурна и лесна работа. Продукт на Ty-Rap® кој ја задржува цврстината и во најнеповолни услови. Пластичните стеги се изработени од полиамид 6.6 материјал и се погодни за секоја примена. Секој пакет содржи 1000 парчиња поставени во соодветна кутија за прегледно чување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка