Сет од приклучоци Defa

8.260,00 ден.   Спореди

Кабел- сет за приклучок употребувајќи ги патентираните DEFA mini plug приклучоци за уреди, ненападно се прилагодува кон изгледот на вашиот автомобил.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.260,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кабел- сет за приклучок употребувајќи ги патентираните DEFA mini plug приклучоци за уреди, ненападно се прилагодува кон изгледот на вашиот автомобил.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка