СЕТ ОД ПЛАСТИЧНИ СТЕГАЧИ ЗА КАБЕЛ - 300 X 2.5 MM

236,00 ден.   Спореди

По поставување на извор на светлина овие пластични стегачи светат во темница. Фосфоресценцијата се реактивира постојано по поставување на извор.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 236,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


По поставување на извор на светлина овие пластични стегачи светат во темница. Фосфоресценцијата се реактивира постојано по поставување на извор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка