Сет за чистење

520,00 ден.   Спореди

Високо квалитетен сет за чистење составен од сунѓер, памучна крпа и еленска крпа. Сунѓер-18х11х6,5 цм. Крпа за прашина Природна еленска кожа


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 520,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Високо квалитетен сет за чистење составен од сунѓер, памучна крпа и еленска крпа. Сунѓер-18х11х6,5 цм. Крпа за прашина Природна еленска кожа

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка