СЕТ ЗА ТЕСТИРАЊЕ VOLTCRAFT MS-5

1.239,00 ден.   Спореди

CAT III 1000 V. Идеален за мултиметри и одговара на новиот стандард за безбедност EN61010-031: 2008.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.239,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CAT III 1000 V. Идеален за мултиметри и одговара на новиот стандард за безбедност EN61010-031: 2008.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка