СЕТ ЗА ПОПРАВКА НА ГУМИ (473 мл)

3.894,00 ден.   Спореди

Идеален за помош на патишта без да мора да ставате дигалка за да ја менувате гумата и слично.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.894,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеален за помош на патишта без да мора да ставате дигалка за да ја менувате гумата и слично.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка