СЕТ ЗА ПОЛИРАЊЕ (волна)

531,00 ден.   Спореди

За полирање на батерии, производ бр. 85 40 38, или други уреди со дискови за полирање. Дијаметар: Ø 225 - 245 mm, висина од 30 - 45 mm.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За полирање на батерии, производ бр. 85 40 38, или други уреди со дискови за полирање. Дијаметар: Ø 225 - 245 mm, висина од 30 - 45 mm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка