Сет за плинско лемило

5.723,00 ден.   Спореди

Докажано, цврсто, професионално плинско лемило за мобилна употреба, со долго време на работа и многу широк опсег на употреба.
Опрема се испорачува без плин.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.723,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Докажано, цврсто, професионално плинско лемило за мобилна употреба, со долго време на работа и многу широк опсег на употреба.
Опрема се испорачува без плин.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка