Сет за видео надзор со камери во боја 01

19.706,00 ден.   Спореди

Најлесен влез во видео мониторинг. Со компактен дигитален рекордер и двете CMOS камери во боја брзо и лесно можете да креирате свој сопствен систем за видео надзор. CCTV Kombi кабел и придружните еди...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 19.706,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Најлесен влез во видео мониторинг. Со компактен дигитален рекордер и двете CMOS камери во боја брзо и лесно можете да креирате свој сопствен систем за видео надзор. CCTV Kombi кабел и придружните единици исто така овозможуваат централно снабдување со електрична енергија на сите компоненти.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка