СЕТ ЗА БРЗО ЛЕМЕЊЕ- ЗА ПОЧЕТНИЦИ SK 3000

3.127,00 ден.   Спореди

За универзaлно лемење Практичен куфер за складирање Со овој сет за лемење, сместен во практичен куфер од синтетички материјал може да извршите повеќе видови лемење.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.127,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За универзaлно лемење Практичен куфер за складирање Со овој сет за лемење, сместен во практичен куфер од синтетички материјал може да извршите повеќе видови лемење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка