Сервисот за чај Арлекин

200,00 ден.   Спореди

Непроценливо богатство за колекционерите и обожавателите, Сервисот за чај арлекин опфаќа осум брилијантни приказни кои долго време не биле објавени.
Непроценливо богатство за колекционерите и об...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Непроценливо богатство за колекционерите и обожавателите, Сервисот за чај арлекин опфаќа осум брилијантни приказни кои долго време не биле објавени.
Непроценливо богатство за колекционерите и обожавателите, Сервисот за чај арлекин опфаќа осум брилијантни приказни кои долго време не биле објавени. Во сите нив се откриваат темната страна на човечката природа и мистериите до кои таа доведува. Во Мистеријата на шпанскиот ковчег, чиј главен јунак е Херкул Поаро, легендарниот детектив ги осветлува психолошките загатки што го мотивираат убиецот... Јунакињата на приказната На работ е присилена да одлучи дали да го следи своето срце или својата совест...
А во приказната Сервисот за чај арлекин господинот Харли Квин, другиот прочуен детектив на Агата Кристи, му помага на еден човек да ги спаси своите пријатели од алчните раце на убиецот.
Исклучителна збирка возбудливи приказни кои ќе ви го кренат адреналинот и ќе ве натераат да се почувствувате како вистински детективи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка