СЕНЗОР ЗА ПАРКИНГ - АНТЕНА

7.670,00 ден.   Спореди

Антена со прикриен сензор кој ќе ви помогне при паркирање. При доближување од 50 cm алармот се вклучува преку звучен сигнал. Звучниот сигнал е произведен од звучници (Ø 25 mm) со висок квалитет. Анте...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.670,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Антена со прикриен сензор кој ќе ви помогне при паркирање. При доближување од 50 cm алармот се вклучува преку звучен сигнал. Звучниот сигнал е произведен од звучници (Ø 25 mm) со висок квалитет. Антената се прикачува на задниот браник и автоматски се активира при промена на брзина во рикверц. Можност за поставување и на преден браник преку додатен прекинувач. Антената е со должина од 2.5 m со леплива лента која може да се прикачи на секој пластичен материјал.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка