СЕНЗОР ЗА ДОЖД

2.124,00 ден.   Спореди

Сензор за дожд кој ќе ве информира секогаш кога врне или кога воздухот има превисока влажност. Автоматски сензор со грејач кој никогаш нема да замрзне.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.124,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сензор за дожд кој ќе ве информира секогаш кога врне или кога воздухот има превисока влажност. Автоматски сензор со грејач кој никогаш нема да замрзне.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка