СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕЊЕ СО IP44, БЕЛ

590,00 ден.   Спореди

Можете да вклучите светилки со вжарено влакно до 1200 W и флуоресцентни светилки до 300 W. Овoj прекинувач на движење може да се користи универзално преку прилагодување на  сензорот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Можете да вклучите светилки со вжарено влакно до 1200 W и флуоресцентни светилки до 300 W. Овoj прекинувач на движење може да се користи универзално преку прилагодување на  сензорот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка