СЕНЗОР ЗА ВОДА 9 V - CONRAD

531,00 ден.   Спореди

Преку сензорот, апаратот лесно и брзо детектира излевање на вода со аудио-сигнал од 88dB преку вградена сирена. Се поставува на ѕид или под.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Преку сензорот, апаратот лесно и брзо детектира излевање на вода со аудио-сигнал од 88dB преку вградена сирена. Се поставува на ѕид или под.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка