Селективен плочест колектор тип Werner од 1,5м2

9.052,00 ден.   Спореди

Соларен колектор наменет за термосифонски соларни системи од 160 litri. Термален плочест соларен колектор за добивање топла вода и догревање на простор со големина од 1,5м2. Димензии 1*1,5м. Селективе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еко солар http://ecosolar.mk/   Детали 9.052,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Соларен колектор наменет за термосифонски соларни системи од 160 litri. Термален плочест соларен колектор за добивање топла вода и догревање на простор со големина од 1,5м2. Димензии 1*1,5м. Селективен, со бакарни цевки и сигурносно стакло против удари од град. Термичка изолација со густина од 35 кг/м3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка