Селективен колектор Werner 2 Full Plate

11.718,00 ден.   Спореди

за догревање на простор и добивање на топла вода Термален плочест соларен колектор за добивање топла вода и догревање на простор со големина од 2м2. Селективен, со бакарни цевки и сигурносно стакло пр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еко солар http://ecosolar.mk/   Детали 11.718,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


за догревање на простор и добивање на топла вода Термален плочест соларен колектор за добивање топла вода и догревање на простор со големина од 2м2. Селективен, со бакарни цевки и сигурносно стакло против удари од град. Компактен апсорбер BlueTec "Full Plate". Термичка изолација со густина од 40 кг/м3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка