СВЕТСКИ ПРИКЛУЧОК СО 7 АДАПТЕРИ

1.170,00 ден.   Спореди

Сигурен и универзален мрежен адаптер за приклучување на електрични уреди со германски систем на приклучоци за во други земји.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.170,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сигурен и универзален мрежен адаптер за приклучување на електрични уреди со германски систем на приклучоци за во други земји.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка