СВЕТЛО ЗА ВЛАЖНИ ПРОСТОРИИ, БЕЛО, G13, 2 Х 58 W, SG

5.605,00 ден.   Спореди

Куќиште од полиестер, засилено со стаклени влакна и со заштита од пламен, горниот и долниот дел се засилени со гума која не старее со пластични завртки. Електронско поврзување преку два пински термина...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.605,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Куќиште од полиестер, засилено со стаклени влакна и со заштита од пламен, горниот и долниот дел се засилени со гума која не старее со пластични завртки. Електронско поврзување преку два пински терминалски блок со plug-in-технологија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка