СВЕТЛЕЧКА ЛУПА 22 W 3 ДИОПТРИИ

5.074,00 ден.   Спореди

3 диоптрии
Лупа -Ø 125 mm
Прицврстувач за маса
Флуоресцентна ламба за дневна светлина - прстен
Ниско ниво на затоплување
Стаклена леќа - 3 диоптрии
Покривка за...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.074,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


3 диоптрии
Лупа -Ø 125 mm
Прицврстувач за маса
Флуоресцентна ламба за дневна светлина - прстен
Ниско ниво на затоплување
Стаклена леќа - 3 диоптрии
Покривка за леќата
Долга рака за поголема слобода во движењето
Прицврстување на маса.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка