Светилка PHILIPS Living Colors Mini

Светилка PHILIPS Living Colors Mini

10.207,00 ден.   Спореди

Светлото нека биде дел од Вашиот стил на живеење! Оваа иновативна LED светилка во секој простор создава атмосфера за опуштање. Можете да одберете една од 256-те нијанси на бои кои Ви стојат ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.207,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Светлото нека биде дел од Вашиот стил на живеење! Оваа иновативна LED светилка во секој простор создава атмосфера за опуштање. Можете да одберете една од 256-те нијанси на бои кои Ви стојат на располагање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка