СВЕТИЛКА - MEGAMAN PALMLITE - ХРОМИРАНА

2.596,00 ден.   Спореди

Megaman® Palmlite која се користи за во кујна, канцеларија, полици за книги и орман. Штедлива сијалица тип GX 53 со можност за работа до 15,000 h која работи на напон од 220 - 240 V/50 Hz. Прекрасен ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.596,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Megaman® Palmlite која се користи за во кујна, канцеларија, полици за книги и орман. Штедлива сијалица тип GX 53 со можност за работа до 15,000 h која работи на напон од 220 - 240 V/50 Hz. Прекрасен дизајн со жолто -бело осветлување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка