СВЕТИЛКА MAG-LITE 5-D-CELL, ЦРНА

4.366,00 ден.   Спореди

Секогаш одржувајте ги вашите акумулаторски автомобилски батерии. Долгото мирување претставува проблем за батеријата. Решение: аку-јогер симулира секојдневна работа на неоштетената батерија. 12 V оловн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.366,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Секогаш одржувајте ги вашите акумулаторски автомобилски батерии. Долгото мирување претставува проблем за батеријата. Решение: аку-јогер симулира секојдневна работа на неоштетената батерија. 12 V оловно-киселинска батерија најпрво се полни со константна струја, а по достигнувањето на максималниот напон на полнење повторно се празни. Штом стигне до минимален напон, повторно се полни. На овој начин се одржува полн капацитет.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка