СВЕТИЛКА MAG-LITE 2-D-CELL, СИНА

3.304,00 ден.   Спореди

Mag-Lite е оригинален производ од САД, направен од силен авионски алуминиум со самочистечки леќи, прстени во кружна форма за заштита од прскање и резервна светилка. Се ова е јасен показател на оригина...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.304,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Mag-Lite е оригинален производ од САД, направен од силен авионски алуминиум со самочистечки леќи, прстени во кружна форма за заштита од прскање и резервна светилка. Се ова е јасен показател на оригиналниот Mag-Lite квалитет. Компјутерски дизајнираните рефлектори даваат висок и еднаков зрак кој може да се прилагодува. Ова се карактеристиките поради кои професионалците го одбираат Mag-Lite. Во Америка го користи полицијата и противпожарната служба. Оргиналниот производ на Mag-Lite се препознава по натписот на предната страна. Батерии не се вклучени.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка