СВЕТИЛКА LED Kunzer PL-023

2.537,00 ден.   Спореди

Подесива LED светилка за во вашата работилница, отпорна на удар со LED технологија и гумирана површина.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.537,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Подесива LED светилка за во вашата работилница, отпорна на удар со LED технологија и гумирана површина.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка