СВЕТИЛКА ОТПОРНА НА ВЛАГА 2 Х 18 W EVG

4.248,00 ден.   Спореди

Светлечки тела со заштита од влага, класа на заштита IP 65 (заштитена од млаз вода). Идеален за во визби и простории за складирање. Куќиштето и облогата се изработени од поликарбонат отпорен на удари....

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.248,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Светлечки тела со заштита од влага, класа на заштита IP 65 (заштитена од млаз вода). Идеален за во визби и простории за складирање. Куќиштето и облогата се изработени од поликарбонат отпорен на удари. Монтажната плоча е изработена лим обложен со прав која може да се обеси од двете страни. Светилката се продава посебно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка