СВЕТИЛКА ЗА ТАВАН СО ПРИДУШУВАЧ, Е27

2.537,00 ден.   Спореди

Home Easy придушувачот е погоден за лампи и лампи со потенциометар до 100 вати. Вклучувањето и исклучувањето, како и пригушувањето на светлината лесно се контролира преку далечински управувач со опсег...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.537,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Home Easy придушувачот е погоден за лампи и лампи со потенциометар до 100 вати. Вклучувањето и исклучувањето, како и пригушувањето на светлината лесно се контролира преку далечински управувач со опсег до 30 метри.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка